В Одесі плануються масштабні роботи по оновленню водопроводу

0

В Одесі «Інфоксводоканал» продовжує оновлення мереж та комунікацій, адже від цього залежить надійність та якість надання послуг споживачам. Компанія вже замінила понад 200 тисяч метрів трубопроводів на нові із сучасних матеріалів.

Черга дійшла до сталевого водопроводу в Приморському районі Одеси, який вичерпав ліміт експлуатації. Щоб мешканці Аркадії та частини Малого Фонтану не страждали від можливих аварій та відключень, його замінять на новий.

Планується прокласти близько 230 метрів нової поліетиленової труби, термін служби якої складе не менше 50 років. Окрім цього, буде встановлена сучасна запірна арматура, яка в разі необхідності дозволить у майбутньому проводити локальні відключення. Комунальники збудують нові колодязі та камери, встановлять нові пожежні гідранти, причому їхня кількість буде збільшена. При проведенні робіт буде переважно використовуватись сучасний метод горизонтально направленого буріння (безтраншейний). Завдяки цьому методу вдається уникати значних розкопок, перекриття руху автотранспорту, незручностей для пішоходів, а також тривалих відключень водопостачання споживачам.

Роботи по оновленню водопроводу планується розпочати 12 квітня 2023 року та завершити протягом трьох місяців.

До уваги водіїв автотранспорту, під час виконання проколів та затягування труби можливе тимчасове обмеження руху по правій полосі уздовж площі 10-го Квітня до повороту на вул.Академічна.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa