В Одесі ремонтують зупинки громадського транспорту

0

З початку нового року фахівці Комунального підприємства «Міські дороги» виконували роботи з відновлення розбитих скляних блоків зупинкових комплексів. Більшу частину з них знищили невідомі вандали, інші були розбиті внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

Всього на 26 зупинках замість розбитих було встановлено 68,5м² нових стекол на вулицях: Хімічній, Нежданової, Чорноморського козацтва, Канатній, Б. Хмельницького, Іцхака Рабіна, Інглезі, Кордонній, Новосельського, Сегедській, Генерала Петрова, Водопровідній (Стальканат), а також на проспектах Академіка Глушка, Добровольського і Шевченка, на 4-й ст. Люстдорфської дороги та біля школи, 9-й ст. Великого Фонтану, на Дачі Ковалевського, Червоному Хресті та залізничному вокзалі.

Такі роботи співробітники підприємства виконують регулярно. Практично щодня невідомі залишають написи, ламають лавки, виламують урни разом з бетоном і б’ють скляні стіни. Також працівникам КП доводиться очищати та змивати оголошення, які розклеюють на стінках зупинок.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa