На Одещині депутати подільської міської ради провели 7 квітня закриту сесію на якій розглянули 33 проєкти рішень. 

Про це з посиланням на пресслужбу Подільської міської ради повідомляє Інтент.

Депутати зокрема підтримали внесення змін та доповнень до міських Програм, зокрема до Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Подільської громади на 2021-2024 роках, а також до програми благоустрою, ремонту та утримання об’єктів комунальної власності, упорядкування та санітарного оздоровлення території громади на 2023 рік.

Одноголосно депутати підтримали рішення щодо спорудження пам’ятного знаку загиблим військовослужбовцям. У самий перший день повномасштабного вторгнення рф на територію нашої держави, Подільська громада втратила своїх синів та доньок, Захисників та Захисниць України, які загинули внаслідок ворожого авіаудару по одній із військових частин. Міською радою було прийнято рішення щодо спорудження пам’ятного знаку Героям України на території військової частини.  Автором проєкту є радник Подільського міського голови, архітектор, член Національної спілки архітекторів України Леонід Кисельов. Будівництво Меморіалу буде здійснюватися за рахунок міського бюджету.

Також відомо, що в селі Чорна Подільського району Одеської області чоловік хотів спалити сміття та залишки сухої рослинності, однак виникла пожежа, внаслідок якої було знищено 80 м² землі.

Рятувальники разом із правоохоронцями притягнули палія  до адміністративної відповідальності. Він заплатив  штраф у розмірі 3060 гривень.

Також прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно організатора та учасника злочинної групи з-поміж мешканців Подільського району Одещини за фактом вербування та переміщення людей, вчинених з метою експлуатації, з використанням обману та уразливого стану потерпілих.

Крім того, рятувальники Подільського району Одеської області отримали нове сучасне обладнання та бойовий одяг від Подільської райдержадміністрації та Балтської міської ради.

«В умовах війни рятувальникам доводиться працювати в надскладних умовах, незважаючи на загрози життю та здоров’ю. Оперативна робота при ліквідації пожеж, надзвичайних подій та ситуацій потребує не лише максимуму зусиль від особового складу, а й необхідного оснащення», — зазначається у повідомленні пресслужби ДСНС.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa