На Одещині люди самотужки перетворили пустир на спортивний майданчик

0

У Болграді Одеської області футболісти ФК «Шторм» разом з тренером та батьками  влаштували суботник. Своїми власними силами та власним коштом вони перетворили покинуту пустку на особистий майданчик для тренування.

Про це повідомляє «Бессарабія INFORM».

Майданчик знаходиться позаду міського стадіону, біля парку Пушкіна. Ще минулого року, звичайний пустир хлопці разом із тренером перетворили на справжній тренувальний майданчик. Розчистили територію, поставили футбольні ворота, натягнули сітку, розкреслили поле.

Але згодом, розповідає тренер Іван Миргородський, з футбольних воріт вкрали сітку та зламали деякі речі.

«Ми все робили самі. Зварили ворота, тягнули сітку. Хлопці дуже дружньо це робили», – каже тренер.

Замість вкраденої сітки довелося придбати нову та лагодити знову все, що було знищено. Це місце до вподоби юним спортсменам, воно просторе та затишне. Встановили ворота, прибрали сміття та бур’яни, розкреслили поле. І відсвяткували це першим весняним тренуванням на відкритому полі.

«Ми власними силами привели у пристойне становище наш маленький спортивний дім. Ми робили це не тільки для себе, а для всіх. Кому цікавий футбол чи просто тренування просто неба, будь ласка, приходьте. Але не псуйте та не крадіть нічого! Це ж зроблено руками дітей!»– зазначила Карина Миргородська, сестра одного з гравців «Шторму».

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa