В Одесі відкрилась безкоштовна дитяча футбольна секція

0

В Одесі відкрилась безкоштовна дитяча футбольна секція — це соціальний проєкт для дітей співробітників правоохоронних органів, військовослужбовців Національної гвардії України, Збройних сил України і родин вимушено переселених громадян. Заняття проводитимуться на стадіоні «Динамо».

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

«Завдяки таким чудовим проєктам, як цей, ми маємо змогу долучати дітей до здорового способу життя і розвивати їхні таланти. Дякую за це всім причетним», — зазначив начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Одеській області Юрій Мерденов.

Також поліцейський висловив вдячність батькам за те, що, попри проблеми, попри надмірну завантаженість, знаходять час і приділяють достатньо уваги малечі та її розвитку. Сьогодні абсолютно всі боронять Україну від російських окупантів, кожен на своєму фронті. Але разом з тим наші діти, незважаючи ні на що, повноцінно навчаються, займаються спортом, розвиваються, радіють кожному дню.

Залишається сподіватися, що самим хлопцям та дівчаткам полюбиться гра у футбол і той час, який вони проводитимуть на спортивному майданчику, принесе їм справжнє задоволення та користь.

«Заняття спортом – це найкращий вид дозвілля, який допомагає розвинути впевненість у собі, силу волі, прагнення до перемоги. Зокрема, гра у футбол допоможе вам розвинути швидкість, влучність та витривалість. Крім того, тут ви точно знайдете багато нових друзів і гарний настрій», — з такими словами начальник управління кадрового забезпечення поліції Одещини звернувся до дітей.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa