Яку вебкамеру вибрати для стриму

0

Розвиток електронних послуг та розваг призвело до необхідності запису стриму. Для цих цілей використовуються веб-камери високої якості. Пристрої виробляються у різних моделях та характеризуються різною вартістю. Виробники створюють бюджетні функціональні варіанти та дорогу електроніку. Інтернет-магазин Click.ua надає великий асортимент веб-камер.

Що потрібно знати про веб-камери

Веб-камера за допомогою спеціальних програм забезпечує відеозв’язок у мережі. Цей електронний пристрій дає можливість користувачам робити фото та транслювати відео. При виборі камер рекомендується враховувати завдання, які очікуються від гаджета.

Дозвіл

Вибрана роздільна здатність дозволяє користувачам робити якісні знімки та відео. Ця функція обчислюється пікселями. Фахівці радять вибирати моделі з великою роздільною здатністю. Оптимальний варіант камер із параметрами від 640х480рх. З таким дозволом можна проводити відеоконференції. Записувати відео краще з HD 1280х720р або 1280х1080р.

Частота кадрів

Частота кадрів — ще один важливий параметр камери. З її допомогою здійснюється зміна кадрів за секунду. Високі показники гарантують рівну та гладку трансляцію. Рекомендується камера з частотою зміни кадрів щонайменше 30 FPS.

Поле зору

При виборі камери слід звертати увагу на кут огляду об’єктива. За допомогою широкого поля зору стример завжди залишається у кадрі. Зйомка з максимальним оглядом об’єктива дозволяє робити захоплюючі стрими.

Якість об’єктива

Перед покупкою веб-камери рекомендується ознайомитися з типом об’єктива для стрімінгу. Правильно підібрані лінзи впливають якість відео. Веб-камери обладнуються 2 видами окулярів: пластиковими та скляними. Лінзи зі скла — гарантія позитивного результату. Такі камери дозволяють отримати чітке зображення під час зйомки. Пластикові окуляри дають можливість отримати зернистий кадр та нечітке зображення при поганому освітленні. Пристрої з лінзами із пластику широко використовуються для домашнього стрімінгу.

Можливості низького освітлення

Для стрімінгу в умовах поганого освітлення рекомендується придбати пристрої з підсвічуванням. Завдяки цій функції покращується якість картинки при стримі у темному приміщенні.

Мікрофони

Камери, обладнані мікрофоном, вважаються найвигіднішим варіантом. У таких гаджетах звук не завжди є високою якістю. Ці веб-камери підходять для зйомки в домашніх умовах. Поліпшити звукові параметри допоможе додатковий мікрофон із більшою потужністю. Стрімер зможе зробити стрімінг із гарним звуком та зображенням. При виборі бюджетної моделі рекомендується перевірити виріб на мікрофон.

Додаткові можливості

Варіанти веб-камер з автофокусуванням розраховані на автоматичне масштабування та смарт-керування контрастом картинки.

Сумісність

Всі веб-камери сумісні з комп’ютером. Процес підключення пристроїв до ПК практично не відрізняється. Важливо звернути увагу на USB-інтерфейси, якими обладнано комп’ютер та підібрати камеру із сумісними кабелями.

Яка веб-камера найкраще підходить для стримування?

Відеооблоги широко використовують веб-камери для запису відео трансляцій. Для регулярного застосування рекомендується купувати дорогі моделі камер. Для стрімінгу потрібні пристрої із швидкою зміною частоти кадрів. Зміна до 30 кадрів за секунду видає високу якість. Якщо поєднати функції з роздільною здатністю Full HD та автофокусуванням, то відеоролик вийде з чітким зображенням та плавною зміною кадрів. Для стрімінгу вигідно використовувати веб-камери з керуванням. Завдяки такій особливості, поворот камери та похилий кут регулюється. Опція налаштовується з комп’ютера, тому прямий контакт із камерою не здійснюється. Ця функція вигідна.

Користувачу слід звернути увагу на інтернет-з’єднання. Його швидкість впливає на якість зйомки. При використанні повільного інтернету набувати дорогих моделей не обов’язково. Багато веб-камер приєднуються до комп’ютера з частотою процесора не менше 1 ГГц, тому ця особливість враховується при придбанні веб-камери.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa