Війна зробила українців біднішими, тож багато хто нині перебуває в пошуку додаткового заробітку. Потрібні гроші онлайн на карту звертайтеся в mycredit. Та якщо кредит не входить у ваші плани, ми маємо топ-10 ідей щодо отримання доходу без особливих клопотів і великих фінансових вкладень.

    1. Підробіток в інтернеті

Якщо у вас немає якихось особливих навичок, на кшталт програмування, дизайну або просування сайтів, можна спробувати професію контент-менеджера. Щодня тисячі компаній шукають людину, яка публікуватиме інформацію на їхніх ресурсах. На сайтах або в соцмережах. Публікування, навіть готової інформації, займає багато часу, тому контентщик ніколи не залишиться без хліба.

Також новачкам можна заробляти, розшифровуючи аудіо та відеозаписи, пишучи відгуки на різноманітні товари, лайкаючи й коментуючи пости в соцмережах. Збагатіти на такому підробітку навряд чи вдасться, однак на їжу й комуналку вистачить.

    2. Торгівля речами, що були у вжитку

На сайтах на кшталт olx або prom можна заробляти перепродажем речей, що були у використанні. Наприклад, вам вдалося за безцінь купити майже нові фірмові джинси? Спробуйте їх перепродати. На “секонді” можна зробити непоганий бізнес. Розпочніть із продажу власних непотрібних речей. Можливо, торгівля — це ваше?

    3. Інвестиції в крипту

Криптовалюта — це віртуальні гроші, які можна перевести у звичайні — в долари, євро або інші. Люди, які колись ризикнули вкластися у біткойн, знають, що можна отримати величезний дохід навіть на невеликих вкладеннях.

Але, якщо у вас поки немає досвіду інвестування в криптовалюту, варто приділити час вивченню інформації. Як мінімум, почитати поради інвесторів, які в цій темі вже “собаку з’їли”. Починайте з сум, які не шкода втратити. Стрибки цін криптовалют зіграти як на вашу користь, так і проти вас. Оберіть валюту, в яку хочете вкласти гроші, ознайомтеся з ризиками і “тримайте руку на пульсі”. Найважливіше в роботі з криптою —  навчання і розуміння роботи ринку. Доведеться “вчити матчасть” перед отриманням першого доходу, без цього,на жаль, ніяк. Але. Через кризу, що триває, криптовалютний ринок втратив багато гравців, а значить — цей напрямок знову є перспективним.

    4. Робота нянею

У наш неймовірно складний час багато діток не мають змоги ходити до садочків. Але їхні мами все одно мають працювати. Тому дітей потрібно на когось залишати. Якщо ви маєте педагогічну або медичну освіту та любите спілкування з малечею, робота нянею — для вас. До того ж, вона досить непогано оплачується.

Та навіть, не маючи відповідної освіти, можна спробувати домовитися з батьками. Все ж, у цій професії лагідне ставлення до дітей — найважливіше.

    5. Таксування

Маєте авто й вважаєте себе асом з водіння? Спробуйте таксування. Не найприбутковіший бізнес, враховуючи вартість палива та амортизаційні витрати, але краще, ніж сидіти вдома, гортаючи соцмережі.

    6. Прибирання квартир

Кажуть, наша нація поступово “ліншає”. Все менше господинь хочуть самі прибирати своє житло, делегуючи це професіоналам. Чому б не заробити, миючи чужі вікна? Особливих навичок не потрібно, вакансій вистачає.

    7. Приготування страв на замовлення

“Пиріжееечки гаряченькі, з капустою, картоплею, бєляші з м’ясом” — бабусі знають, що роблять, торгуючи в електричках. Приготування їжі на замовлення та вулична торгівля — досить прибуткова справа. Вона потребує багато часу, тому не всі прагнуть цим займатися. Проте, добрий борщ завжди знайде свого клієнта.

Та обирайте для себе справу ту, яка буде до душі. Адже тільки так можна досягти успіху.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa