В Одесі виступлять актори кращих гумористичних проєктів

0

27 серпня в Одесі у Драмтеатрі ім. Василька пройде ПЕРШИЙ великий концерт «Єдиного Кварталу»!

У глядачів буде унікальна можливість наживо побачити на одній сцені улюблених акторів двох найпопулярніших гумористичних проектів! «Вечірній Квартал» та «Жіночий Квартал» об’єдналися, щоб виступати єдиним гумористичним фронтом –піднімати настрій усім українцям та бойовий дух нашим захисникам.

Вся Україна зараз згуртувалася у боротьбі з ворогом, так само «Вечірній Квартал» об’єднався з «Жіночим Кварталом», щоб разом підтримати українців гумором. Гумор – це також зброя. Він допомагає відволіктися, переключитися, зарядитися позитивом і з новими силами йти до нашої перемоги. Суперсила українців якраз у тому, що навіть у найскладніші моменти ми не втрачаємо оптимізму та почуття гумору.

27 серпня відбудеться перший великий концерт «Єдиного Кварталу» для прихильників, куди можуть потрапити усі бажаючі. До того гумористи давали тільки благодійні концерти, на які не продавали квитки, а запрошували на них військових, лікарів, рятувальників – тих людей, які кожен на своєму фронті наближають перемогу України.

«Кварталівці» зізнаються, що на творчість зараз їх надихають саме українські військові. І кожен виступ гумористів – це можливість сказати «дякую» нашим героям за те, що ми всі можемо жити і працювати.

Підтримка бойового духу наших захисників та захисниць – це важлива місія для акторів Студії «Квартал 95» ще з 2014 року. З початку повномасштабної війни гумористи разом з друзями-артистами дали вже понад 300 концертів для військовослужбовців, медиків, волонтерів, переселенців. У Херсонській, Миколаївській, Харківській, Одеській, Запорізькій, Дніпропетровській, Чернігівській областях… «Кварталівці» виступають у військових частинах, госпіталях, бомбосховищах, на полігонах та на станціях метро. Виїжджають близько до передової – щоб просто поспілкуватися з тими, хто не може покидати своїх бойових позицій.

Концерт «Єдиного Кварталу», який пройде у Одесі 27 серпня, також має благодійну мету – допомогти нашим військовим. Під час заходу пройде благодійний аукціон з ексклюзивними лотами, гроші з якого разом з частиною коштів від продажу квитків підуть на потреби ЗСУ – на дрони, тепловізори та рації нашим захисникам. Збираємо на Дрони для одеських військових!!!! Допомогаємо 28-й ОМБр ЗСУ!!!

Глядачів концерту чекає актуальний гумор на злободенні теми, гострі жарти, пародії та патріотичні музичні номери.

Сміємось – отже, перемагаємо!

Захід передбачає наявність усіх необхідних заходів безпеки!

У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення там, після чого концерт буде продовжено!

Слава Україні!

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa