В Одесі судитимуть «вора в законі» та його найближче оточення

0

У лютому 2023 року правоохоронці провели масштабну спецоперацію для затримання представників криміналітету Одещини, що знаходилися «під дахом» особи з найвищої ієрархічної ланки злочинного світу. Йдеться про «вора в законі» на прізвисько «Лавасогли-Батумський», який був «коронований» у 2013 році, а з травня 2021 року знаходиться під санкціями РНБО.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

«Вор в законі» створив злочинну організацію, куди увійшли особи з певними кримінальними статусами у злочинному середовищі. У ході проведення заходів оперативники зібрали докази причетності фігурантів до фактів вимагання, нелегального грального бізнесу, а також створення та участі у злочинній організації.

В одному з епізодів протиправної діяльності учасники злочинної організації залякуванням і погрозами заволоділи родинним бізнесом одеських підприємців. Тоді, перебуваючи під постійним тиском, потерпілі ввели до бізнесу підконтрольну «вору в законі» особу, а через деякий час кримінальники отримали повний контроль над прибутковим бізнесом своїх жертв.

Свого часу «Лавасогли-Батумський» призначив своїх представників так званими «смотрящими» у місцях позбавлення волі, а також за містами Чорноморськ та Ізмаїл. Вони відповідали за наповнення та розподіл так званого «общака», «кришували» незаконний бізнес, а на злочинних зібраннях (сходках) вирішували питання щодо подальшої координації злочинної діяльності представників угруповання.

На підставі отриманих доказів девʼятьом кримінальникам, залежно від їхньої рольової участі у злочинній діяльності, оголосили підозри.

Наразі обвинувальний акт стосовно шістьох учасників злочинної організації скеровано до суду для розгляду справи по суті. «Вора в законі» та ще двох фігурантів оголошено в розшук.

Обвинуваченим загрожує до п’ятнадцяти років за ґратами з конфіскацією майна.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa