В Одесі планують підвищити тарифи на послуги водопостачання та водовідведення.

Підвищити тарифи планує Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Питання це поки що обговорюється, але, мабуть, рішення буде ухвалено вже в березні.

Підвищення збираються провести у два етапи. З 1 квітня подача куба води коштуватиме 20,16 гривень із ПДВ (зараз 17,92 гривень), відведення такого ж обсягу – 19,42 (зараз – 17,24 гривень).

З 1 липня тариф на водопостачання становитиме вже 22,85 гривень за куб, на водовідведення – 22,02 гривень. Нагадаємо, що тариф «Інфоксводоканалу» не найвищий в Україні.

Лідером наразі є комунальне підприємство «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради, де має сплачувати 75,588 гривень за кубометр. А найменше за воду сплачуватимуть споживачі комунального підприємства «Луцькводоканал» – 33,396 гривень за кубометр.

Нагадаємо, на Одещині, у місті Рені, ще взимку також провели підвищення тарифів на водопостачання та послуги каналізації.

Мер міста обґрунтував ці плани необхідністю збільшити доходи комунального підприємства «Водоканал» та підняти рівень оплати праці його робітників. Якщо цього не зробити, то, за словами Ігоря Плєхова, КП матиме гострий дефіцит робочої сили: люди не хочуть працювати за 6-7 тисяч гривень на місяць.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa