В Одесі ліквідували наркопритон

0

В Одесі чоловік надавав оселю знайомим для вживання наркотичних засобів та психотропних речовин, які вони приносили з собою. 

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Правоохоронці встановили, що житель Київського району міста влаштував у власній квартирі наркопритон, де разом зі своїми знайомими вживав наркотичні засоби та психотропні речовини.

Наркотики та психотропи для себе він отримував від відвідувачів в якості «оплати» за надання їм приміщення. Серед «асортименту», який наркозалежні особи приносили в оселю правопорушника, були метадон, екстракт канабісу та PVP.

Під час санкціонованого обшуку з квартири фігуранта слідчі вилучили шприц із залишками метадону та білу таблетку з аналогічним наркотичним вмістом, пʼять ампул від «димедролу», фрагмент полімерної пляшки, металевий циліндричний предмет та інші речі із нашаруваннями екстракту канабісу та PVP, які застосовувались для вживання наркотиків і психотропів. Походження наркотичних засобів та психотропних речовин правоохоронці підтвердили за допомогою експертного дослідження.

За скоєне зловмиснику загрожує від трьох до пʼяти років увʼязнення.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa