Російський пропагандист володимир соловйов у своїй програмі «Воскресный вечер» назвав скарги білгородців на постійні обстріли «мерзкой истерикой» і закликав співвітчизників «заткнутися», повідомляє Dsnews.ua.

Перед демонстрацією сюжету з прифронтового Бєлгорода, російський пропагандист звинуватив «велику кількість різних тварин, які прикидаються блогерами». Зі слів соловйова, мешканці Бєлгорода пишуть у соцмережах, що відчувають себе покинутими федеральною владою, не мають найнеобхіднішого і щодня страждають від постійних обстрілів. Такі скарги людей пропагандист розцінив як «мерзенну істерику».

Мешканці міста обурилися такими словами Соловйова і натомість запропонували йому перенести свою студію у Бєлгород. «Приїздіть до Бєлгорода, зустрінемо хлібо-сіллю та феєрверками!», — пишуть білгордці, натякаючи на регулярні обстріли з боку озброєної російської опозиції, а також у коментарях запрошують пропагандиста «на екскурсію до Козинки», де зараз також тривають бої російської армії проти повстанців. Після десятків коментарів, у соцмережах запустили хештег #СоловьевПриезжайБелгородЖдет.

Фото: скріншот коментарів

Нагадаємо, що постійні обстріли Бєлгорода не вщухають вже щонайменше 20 днів. Підрозділи Російського Добровольчого Корпусу, Легіону «Свобода Росії» та Сибірського батальйону продовжують «обмежену військову операцію», метою якої вони називають звільнення росії від окупації путінськими військами.

Нещодавно РДК, ЛСР та Сибірський батальйон оприлюднили свіжу статистику втрат російської армії в боях на Бєлгородщині: зі слів повстанців, станом на 18 березня армія РФ втратила 613 військовослужбовців убитими та 829 пораненими. Крім того повстанцям вдалося знищити та пошкодити десятки одиниць техніки, зокрема 9 танків, майже три десятка БТР та БМП, установки «Град» та ін.

У свою чергу озброєна російська опозиція закликає владу Бєлгородської та Курської областей до негайної евакуації всього цивільного населення цих регіонів.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa