Концерти під час війни – доречно чи ні? Сьогодні одним з найефективніших інструментів підтримки армії є саме благодійні заходи, аукціони та ярмарки.

Втім, поки одні закладають благородні цілі та допомагають нашим захисникам, інші пускають пил в очі та дбають виключно про свій електорат. Простіше кажучи, займаються популізмом та самопіаром під час війни.

17 квітня у Будинку культури міста Біляївка відбувся концерт Народних артистів України – Павло Зіброва та Віри Ревенко. Організатором заходу виступив депутат Біляївської міської ради, голова Одеської районної організації ВО «Батьківщина» Сергій Білюк.

Про це та, зокрема, про партійну приналежність, у мережах написало чимало однопартійців та друзів депутата. На заході зібрали сотні людей, а біля входу до зали стояв бокс для збору коштів на ЗСУ. Судячи з того, що організатори та місцеві волонтери ніде не повідомили про суму зібраних коштів та їх подальшу долю – сума була незначної, а основна мета полягала зовсім в іншому.

До того ж, розпорядженням Одеської обласної військової адміністрації мирні збори, мітинги та інші масові заходи під час воєнного стану з великим скупченням людей проводити можна за виключних обставин, участь може брати не більше 50-ти людей. Відповідний дозвіл береться у районних військових адміністрацій. Як бачимо зі світлин, на сцені немає пана Крука, його просто не проінформували про запланований захід. Відповідальність за проведення вирішила на себе взяти виключно місцева влада Біляївки.

Чому міська рада вирішила поставити під загрозу безпеку своїх мешканців, враховуючи останні обстріли та постійні тривоги – не зрозуміло. Ясно лише те, що популізм під час війни є неприпустимим. Ми повинні підтримувати наших захисників, дбати про родини та триматись. І поки свідомі українці це розуміють, інші – готуються до виборів.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa