На Одещині виявили незадекларовані лікарські засоби на понад два мільйони гривень

0
В Одеській області під час митного контролю багажу пасажирів одного із автобусів, який слідував через пункт пропуску «Орлівка» до Румунії, митники виявили незадекларовані лікарські засоби на 2,3 млн грн.

Про це повідомляють в пресслужбі Одеської митниці.
Громадянин України без будь-яких ознак приховування переміщував серед особистих речей ліки ринковою вартістю 2,3 млн грн. Це майже у 6 разів перевищує сумарну фактурну вартість товарів (еквівалент 10 тис євро), які при вивезенні громадянами за межі митної території України не підлягають декларуванню.
На пасажира склали протокол про порушення митних правил.
Нагадуємо, що відповідно до митного законодавства товари, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 10 000 євро (крім зазначених у частині четвертій статті 371 МКУ), при вивезенні (пересиланні) їх громадянами за межі митної території України підлягають письмовому декларуванню з поданням митної декларації, передбаченої законодавством України для підприємств, зі сплатою вивізного мита у випадках, встановлених законами України, та з поданням відповідних документів, які підтверджують дотримання встановлених заборон та/або обмежень згідно із законами України щодо вивезення (пересилання) товарів за межі митної території України.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa