На Одещині відремонтують стратегічно важливі дороги

0
В Болградському районі здійснили обстеження доріг Т-16-06 та Т-16-31. Фото: пресслужба Болградської РДА

В Болградському районі на Одещині мають намір відремонтувати дороги загального користування державного значення Т-16-06 КПП «Виноградівка» – Болград – /М15/ (на Одесу) та Т-16-31 КПП «Табаки» – Болград /М15/ (на Ізмаїл).

Про це повідомили в пресслужбі Болградської РДА.

До Болградської районної державної адміністрації надходять численні звернення мешканців громад Болградського району стосовно питання ремонту зазначених автомобільних доріг, тому представники Болградської РДА спільно зі Службою відновлення та розвитку інфраструктури Одеської області провели обстеження зруйнованих ділянок доріг та визначились с обсягом робіт.

В подальшому спеціалісти Служби, на підставі обстеження, визначаться з сумою фінансування необхідної для проведення ремонтних робіт.
Зазначимо, що вищевказаними автомобільними дорогами, де знаходяться два пункти пропуску до країн Європи, здійснюється регулярні міжнародні пасажирські перевезення. Вони є резервними шляхами у разі ускладнень руху на трасі М15.
Дорожня інфраструктура району, в тому числі визначені ділянки доріг, має велике значення для соціально-економічного розвитку не тільки громад Болградського району, а й громад Ізмаїльського та Білгород-Дністровського районів. Відновлення мережі автомобільних доріг надасть змогу збільшити пасажирські та вантажні перевезення з сусідніми країнами та з країнами Європейського союзу.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa