Одеська обласна служба зайнятості допомагає отримати професію «Молодша медична сестра з догляду за хворими».

Перші випускники курсу «Молодша медична сестра з догляду за хворими» отримали посвідчення про проходження навчання в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ».

Серед випускників курсу представники Одещини та інших областей України.

Сніжана Пасєчнік свого часу переїхала до Одеси з Херсону. «У мене є робота, але я хочу працювати в госпіталі, у волонтерській організації чи примкнути до Червоного хреста. Серед моїх родичів та друзів багато тих, що воюють на фронті, і я хочу їм допомагати» — зазначила Сніжана. А ще вона додала, що давно мріяла опанувати навички надання першої домедичної допомоги.

Розробила програму курсу та проводила теоретичні і практичні заняття Юлія Назаренко, заступник директора з методичної роботи ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ», магістр державного управління охороною здоров`я та доктор філософії. Курс розроблений на виклики сьогодення. Слухачів навчали накладати жгут, робити серцево-легеневу реанімацію, оброблювати рани. Знання, які вони отримали, знадобляться їм при виконанні професійних обов’язків, при догляді за хворими, за людьми похилого віку, та тими, що перебувають на реабілітації.

Найближчим часом сформується друга група на курс «Молодша медична сестра з догляду за хворими». Всі бажаючі можуть звернутись до центрів зайнятості. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне. Для інших категорій можливе навчання на платній основі.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa