В ніч на 19 травня в результаті спецоперації Головного управління розвідки Міноборони України  зазнала атаки Виборзька нафтобаза в Ленінградській області рф.

Про це повідомив співрозмовник «Української правди» в ГУР МОУ

За словами джерела УП, за допомогою трьох вибухових пристроїв було уражено вертикальні резервуари з паливом на вказаному об’єкті, який використовується державою-агресором у військових цілях. В результаті операції ГУР їх було знищено.

Мешканці Виборга повідомляли у соцмережах про потужний вибух в місті близько 2:50 ночі, після якого на території нафтобази розпочалася пожежа.

«Декарбонізація путінської диктатури триватиме й надалі, послідовно і методично, поки росія використовує нафтогазову галузь у воєнних цілях або не забереться з України. Ціна російської агресії для кремля постійно зростатиме і вже зараз відображається на їхній здатності забезпечувати пальним навіть внутрішній ринок. Далі буде», — зазначив співрозмовник УП.

Раніше російські телеграм-канали повідомляли, що в ніч на неділю у Виборзі Ленінградської області пролунали вибухи і почалися пожежі.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa