Жителів Одещини попереджають про вибух

0

В Одеському районі, у селі Нова Дофинівка Фонтанської територіальної громади, виявлено якірну протидесантну міну.

Вилучення та контрольоване знищення боєприпасу відбудеться сьогодні за допомогою відповідних фахівців, повідомив Сергій  Братчук.

Нагадуємо про небезпеку відвідування водойм Одещини.

Підрив росіянами Каховської ГЕС згубно вплинув не тільки на Херсонщину, а й на весь південь України. Зокрема, в Чорне море і до берегів Одещини просто зараз течією приносить різні предмети та речі, серед яких і вибухонебезпечні. Повеневі потоки можуть нести і отруйні речовини, що становлять небезпеку для людей і тварин.

Шановні громадяни! У зв’язку з цим органи влади та правоохоронні структури закликають з усією відповідальністю поставитись до обмежень та заборон правового режиму воєнного стану.

Раніше повідомлялось, що вночі, 10 червня, російські військові атакували Одеську область трьома ракетами.

Ворог спрямував крилаті ракети наземного базування в рекреаційну зону на узбережжі Чорного моря у Білгород-Дністровському районі.

Внаслідок ворожої атаки постраждало 6 людей, серед яких 2 дітей — 5 та 12 років.

Також вночі, 10 червня, російські окупанти атакували Одесу і Одеський район ударними іранськими дронами типу «Shahed-136/131».

Силами протиповітряної оборони всі БПЛА було знищено. Уламки потрапили в багатоквартирні будинки в Одесі. Загинуло троє людей. Більш 20 дізнали поранень.

В Одесі 11 червня через трагедію оголошено День Жалоби.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa