Сама бездарна силова структура в росії, що скотилася за останні десятиліття до рівня банальних генераторів конспірологічних теорій, служба зовнішньої розвідки рф, видала кумедну соціологію про популярність Зеленського в українській армії та в суспільстві.

Про це повідомив експерт «Інформаційного спротиву» Олександр Коваленко.

За його словами, забавність ситуації полягає не тільки в тому, що сама по собі соціологія викликає ще більше сумнівів, ніж підтримка путіна на так званих президентських виборах, але і в тому, що наришкінці вкинули цю епістолярику якраз під заяву путіна про сумнівність легітимності Зеленського та нової інфокампанії.

Він зазначив, що в цілому, було очікувано, що ця тема у 2024 році стане однією з найактивніше розкручених російськими спецслужбами й буде приділяти не менше уваги, небажаної спроби посадити Україну за стіл переговорів на умовах росії, згідно з китайським планом миру. Як ніяк, а соціальна та політична хаотизація – це улюблений коник російських спецслужб, які намагаються реалізовувати дестабілізуючі сценарії, засновані на розбещенні та внутрішній конфронтації.

«Але є нюанс. Через вкидання про зниження підтримки серед населення та армії, москва намагатиметься позбутися від недоцільності підтримки західних партнерів України та одночасно застосовувати як карту «нелегітимності», так і «низького рейтингу», «непопулярності». І це комплексне інформаційне навантаження надасть потужної підтримки серед інтернет-ресурсів російської кулі, так і мовних голів за межами цієї області. Навіть не здивуюся, якщо активні діячі та популяризатори хвилі «ухилянт», приєднаються до цієї інформаційної кампанії. Руді вуха у всіх ті самі.

Казус ще й у тому, що у нашій зовнішній ситуації саме путін є нелегітимним президентом і є таким, по суті, з 2014 року. Але, про це, чомусь, мало хто говорив не те, щоби останні 10 років, але й загалом. У 2024-му році також не приділяється належної уваги, хоча ще 25 квітня Європарламент ухвалив резолюцію, яка визнає путіна нелегітимним президентом. Ну, прийняли й прийняли… прийняли й забили?», — додав Коваленко.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa