В порту на Одещині через воєнні ризики призупинили серйозний проєкт будівництва

0

Гендиректор компанії «Нібулон» заявив, що компанія призупила проєкт будівництва млина на своїй філії «Бессарабська» в Ізмаїльському порту на Одещині, через воєнні ризики.

Про це повідомив генеральний директор компанії Андрій Вадатурський під час етеру Business Breakfast із Володимиром Федоріним, передає Ukrainian Shipping Magazine.

«Щодо млина. Ми розуміли перспективи для Чорного моря, що з росією неможливо домовлятися і росія буде робити все для того, щоб великі порти не працювали. Я, чесно кажучи, був здивований, що зерновий коридор хоч якось працював. Звичайно, я не думав, що росіяни наважаться бомбити вже і Дунайські порти», — розповів Андрій Вадатурський.

За його словами, після того, як почались атаки на критичну інфраструктуру всередині України, у компанії зрозуміли, що будівництво млина від час війни — це неправильне рішення.

«Я не готовий морально і фінансово зробити інвестиції в будівництво в такі складні часи і потім мати прильот», — підкреслив гендиректор компанії.

Нагадаємо, що «Нібулон» планував побудувати новий елеватор та млин на своїй філії «Бессарабська», яка розташована в Ізмаїльському порту.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa