В Одесі відбувся прем’єрний показ фільму «Ми були рекрутами» про бійців 3 ОШБр

0

8 травня в кінотеатрі «Multiplex» відбувся прем’єрний показ фільму «Ми були рекрутами» українського режисера Любомира Левицького про бійців Третьої окремої штурмової бригади.

Під час перегляду кінострічки присутні мали можливість відчути увесь спектр емоцій, які відчуває на собі кожен боєць з фільму, оскільки його актори – це справжні військовослужбовці бригади. 

На заході, окрім Любомира, також вдалося побувати головному герою фільму – Борису Савенку.

Серед гостей були депутати місцевих рад, волонтери, представники великого та середнього бізнесу, артисти, блогери, а також звичайні глядачі.

«Я дякую вам, що навіть в цей складний час ви змогли знайти можливість і прийти на цей фільм в кінотеатр та подякувати таким чином тим, завдяки кому ми можемо продовжувати наше звичне життя. Кожен квиток – це по суті донат, адже частина коштів з проданих квитків піде на закупівлю роботизованих систем для 3 ОШБр з метою врятувати багато життів. Надихайтесь цим фільмом та водночас робіть добру справу. І я неймовірно дякую Одесі та її мешканцям за таку теплу зустріч і високу оцінку нашої спільної роботи. Це надихає нас рухатися далі», – поділився Любомир Левицький.

Після завершення фільму овації глядачів не припинилися впродовж декілька хвилин. Вони лунали в пам’ять про тих, кого вже немає з нами, в подяку тим, хто зараз зі зброєю в руках боронить нашу країну, з відчуттям гордості за тих, хто оточує нас навколо.

Фільм доступний для перегляду в усіх кінотеатрах України.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa