Уродженка Болграда стала Місс Одеса

0

Уродженка міста Болград Марія Желяскова здобула перемогу в конкурсі краси та стала Місс Одеса Worldwide-2024.

Про це повідомляє інтернет-видання “Махала”.

Конкурс краси відбувся 7 червня в одеських Садах перемоги. За звання найкрасивішої одеситки боролися 16 жінок, однак перемогу здобула саме Марія Желяскова. В жовтні вона представить Україну на міжнародному конкурсі краси у столиці Кореї в Сеулі.

Цьогорічній Місс Одеса Worldwide – 23 роки. Вона з міста Болград. Після закінчення Болградської школи №2 Марія вступила до Міжнародного гуманітарного університету в Одесі за спеціальністю диктор-телеведуча. До початку повномасштабного вторгнення дівчина вже встигла спробувати себе в омріяній професії, танцях, моделінгу. Марія навіть створила власний бренд одягу, однак потім розпочалася повномасштабна війна.

“Мене цікавить все що повʼязане зі світом мистецтва, кінематографа та телебачення. Я пробувала себе всюди: професійні танці, модель на показах українських дизайнерів, свій бренд одягу і навіть свій показ… Я дуже захоплювалась всім чим займалась… А потім прийшла війна… І саме моделінг допоміг мені знайти роботу за кордоном…”, – розповіла про себе Марія.

В Туреччині, де сьогодні вимушено проживає Марія, дівчина співпрацює з відомими брендами одягу та косметики. Окрім цього вона веде активну волонтерську діяльність.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa