Україна та Республіка Молдова будуть здійснювати спільний контроль у пункті пропуску на Одещині

0
Україна та Республіка Молдова будуть здійснювати спільний контроль у пункті пропуску «Кучурган-Новосавицьке», що на Одещині.

Про це повідомляє пресслужба Південного регіонального управління ДПС України.

Україна та Молдова організують спільний контроль на пункті пропуску для залізничного сполучення «Новосавицьке-Кучурган» на території України.
Україна та Молдова підписали протокол щодо організації спільного контролю на пункті пропуску для залізничного сполучення «Новосавицька-Кучурган» на території України.
Підписання відбулося за підсумками онлайн-розмови Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Прем’єр-міністра Молдови Доріна Речана.
Протокол з української сторони підписали Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко та в. о. Голови Державної митної служби України Сергій Звягінцев. З молдовської сторони: заступник начальника Генерального інспектората Прикордонної поліції Міністерства внутрішніх справ Республіки Молдова Діана Салкуцан та директор Митної служби при Міністерстві фінансів Республіки Молдова Ігор Талмазан.
«Весною ми вперше застосували спільний контроль на залізниці в пункті пропуску «Серпневе 1 – Басараб’яска». Ця практика відмінно себе зарекомендувала. Це суттєво сприяє українському експорту, вдвічі зменшує тривалість усіх процедур, мінімізує черги, заощаджує державні кошти. В перспективі досвід спільного контролю застосуємо на всіх пунктах пропуску з Молдовою і, переконаний, на кордонах з усіма нашими сусідами-державами ЄС», — сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa