У передмісті Одеси виявили підземні сховища с контрафактними сигаретами

0

Правоохоронці виявили у передмісті Одеси підземні сховища з контрафактними сигаретами відомих світових марок на 89 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Одеської обласної прокуратури.

Так, на території регіону діяла група осіб, яка налагодила масштабний збут незаконно виготовлених тютюнових виробів без марок акцизного податку України.

Для масового зберігання товару ділки обладнали «таємні сховища» під землею на території складських приміщень у передмісті Одеси.

Оптова та роздрібна реалізація контрафакту здійснювалась на території Одещини та в інших регіонах України через орендовані кіоски, спеціально створений телеграм-канал та кур’єрські служби доставки.

Під час обшуків у підземних сховищах виявлено та вилучено без марок акцизного податку 742 208 пачок цигарок, 990 300 цигарок поштучно, 660 штук електронних сигарет, 75 кг кальянного табака, 328 літрів контрафактного алкоголю в тетрапаках, обладнання для масового виготовлення цигарок, а також комп’ютерну техніку, банківські карти та чорнову документацію.

Орієнтовна вартість вилученого сягає майже 89 млн гривень.

Прокурори звернулися до суду із клопотанням щодо накладення арешту на вилучений товар.

Наразі вживаються заходи задля встановлення усіх причетних до незаконної діяльності осіб та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa