Триває осінній сезон фестивалю «Зелена хвиля»: програма подій

0

У вересні вже пройшли заходи за участю Олени Андрейчикової та Олексія Петухова, Олександра Ірванця, Артема Чапая. Зараз знайомимо вас з подіями жовтня.

5 жовтня, 17.00, Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Грушевського.

ЧУТИ УКРАЇНСЬКОЮ: ПРО ЗВУКИ, БУКВИ ТА НОВИЙ ПРАВОПИС

Бесіда з авторкою книги “Чути українською” Ольгою Дубчак (Київ). Модераторка: літературна критикиня Тетяна Трофименко (Харків).

6 жовтня, 17.00, Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Грушевського.

КРИТИКУВАТИ НЕ МОЖНА ЗУПИНИТИСЯ

Бесіда з літературною критикинею Тетяною Трофименко, авторкою книжки «#окололітературне: усе, що ви хотіли знати про сучасну українську літературу» (Харків). Модераторка: журналістка та літературна оглядачка Олена Концевич (Одеса).

9 жовтня, 16.00, Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Грушевського.

ЛІТЕРАТУРА ЯК ТЕРАПІЯ

Зустріч з письменником Марком Лівіним, співведучим подкасту «Простими словами» (Київ). Модераторка: журналістка та літературна оглядачка Олена Концевич (Одеса).

12 жовтня. Презентація альбому та відкриття виставки лауреатів Х міжнародного конкурсу цифрового малюнка «iParus» серед дітей та підлітків. Конкурсна програма проходить в рамках фестивалю.

15 жовтня, 18.00, Новий Перон #7 (Олександрiвський проспект, 16)

“СУСІДИ. НОВОСІЛЛЯ”

Допрем’єрний фестивальний показ інтерактивної вистави з повним зануренням в одеську комунальну квартиру. За мотивами творів Ільфа і Петрова, А. Аверченка, М. Зощенка, Теффі, В. Катаєва, М. Жванецького, А. Лосєвої. Інформацію про особливі умови відвідування спектаклю шукайте з 4 жовтня на сторінці “Зеленої хвилі”.

16 жовтня, 16.00-18.00, Одеський літературний музей Закриття фестивалю

ВЕЧІР МЕТАФОР

Літературні ігри за келихом ігристого, полювання на метафори, музика, метафоричний променад та багато іншого. Вхід за реєстрацією. Деталі — з 6 жовтня на сторінці “Зеленої хвилі”.

ВІДЕОПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

Більшість офлайн-подій ми зафільмовуємо. Це презентації, читання, дискусії та концерти, які пройшли офлайн, а тепер доступні для перегляду в будь-який час. В жовтні також вийдуть програми, що створені спеціально для онлайн-показу.

Відеопрограму дивіться: у фейсбуці www.facebook.com/greenwaveod/videos/?ref=page_internal та на каналі фестивалю www.youtube.com/channel/UCM6X0iw020yRBl9HnKmD16A

Читайте про кожну подію детальніше: на сторінці фестивалю: www.facebook.com/greenwaveod на сайті greenwave-bookfest.com

Фестиваль проходить за підтримки Українського культурного фонду. До зустрічі на подіях фестивалю “Зелена хвиля”!

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa