СБУ запобігла замаху на голову Херсонської ОВА

0
Фото: Конгрес місцевих та регіональних влад

На начальника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна було скоєно черговий невдалий замах.

Як повідомив голова СБУ Василь Малюк під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, 10 квітня у Херсонській області був затриманий місцевий мешканець, який разом із ворожими спецслужбами організовував замах на пана Прокудіна.

З глибини 12 км був запущений новий зразок  ворожого fpv-дрона. Негідник безпосередньо на місці здійснював візуальне спостереження і коригував вогонь по його автівці. Все це вдалося задокументувати, він затриманий на стадії завершеного замаху. Ворожий дрон за рахунок наших РЕБів посаджений своєчасно, — повідомив очільник СБУ.

За його словами, ворог активно працює не тільки на лінії фронту, а й постійно намагається через своїх агентів проникнути вглиб нашої країни, тому Служба безпеки працює на випередження і не лише затримує зрадників, але й «розкручує» весь відповідний ланцюжок.

Василь Малюк подякував Олександру Прокудіну за сприяння діяльності СБУ, адже за допомоги начальника ОВА, який має правоохоронний досвід, вдалося затримати низку зловмисників на Херсонщині.

Загалом за минулий рік було виявлено і задокументовано 47 агентурних мереж всі зловмисники затримані. А з початку цього року їх вже 11.

Сам Прокудін прокоментував, що це вже не перший замах на його життя:

Це далеко не перше та мабуть, і не остання спроба. Я знав на що йду, коли погодився працювати у прифронтовому регіоні. Щодня на Херсонщині від російських атак гинуть та страждають цивільні люди. Я така ж людина, як і інші і це наша буденність, — сказав очільник ОВА.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa