Перший жовто-блакитний фестиваль «Душа дівоча» звучатиме в Одесі

0

В Одесі пройде музичний фестиваль «Душа дівоча»

Так, 23 серпня стартуватиме перший та єдиний у світі Жовто-блакитний фестиваль до Дня Прапора України «Душа дівоча«. Мальовничий балкон біля Оперного театру (навпроти РАГСу) перетвориться на сцену, а найкрасивіша вулиця Одеси — у глядацький зал.

Творча культура міста об’єдналася, щоб озвучити це свято своїми віршами та піснями. Грають — чоловіки, співають — дівчата, як лунає серце. На вас чекатиме зустріч із співачками — фіналістками проекту «Голос країни» та музичними гуртами: Настя Андрєєва Lastochka та Вадим Бесараб, PlusStepper & Mila Mazur, Богдана Ренк & Konovalchuk, Ghelas. Акторка Тетяна Бербат додасть одеського колориту.

«Кольори нашого Прапору вже розлетілися Світом як символ сили, щирості, людяності та свободи. Гуртуймося задля підтримки культурної сфери нашого міста та допомоги ЗСУ. Жовто-блакитний фестиваль — як гарна традиція шанувати символи держави та цінність бути українцем!», — відзначає організаторка Олена Григор’єва, автор багатьох концертних проектів за участю відомих українських артистів. Фестиваль відбудеться за підтримки Благодійного фонду «Тримай», інформаційного порталу «7:40».

Про учасників фестивалю:

Настя Андрєєва – співачка, учасниця шоу «Голос країни», солістка оркестру Андрія Чорного, Voice of the Sympho Rock, автор проекту Lastochka та лідерка кавер-гурту Holiday, викладач естрадного вокалу. Поетичні рядки пісень Lastochka та драматичне звучання голосу у вишуканому обрамленні музичного супроводу Вадима Бесараба потужно передадуть палітру почуттів. Вадим Бесараб, відомий композитор і джазмен, став автором аранжувань до пісень Lastochka «Ні війні» та «Самота».

«Війна перевернула наші життя, але не зламала нас. Для мене честь звучати піснями моєї душі на святі нашої країни! Честь — бути українкою, і, насамперед, одеситкою, — зазначає Настя. — Світ об’єднується добрими справами та серцями. Нехай ми, музиканти, завжди зможемо заряджати людей на надію та перемогу!»

Людмила Мазур – співачка, запрошена солістка Одеської філармонії, має релізи на провідних французьких музичних лейблах, викладач вокалу та вокальної терапії. Залишаючись в Одесі під час війни, ще навесні Mila Mazurвипустила разом із одеським саундпродюсером PlusStepper сингл-триплет «Richka» у стилістиці українського фольклору в електронному звучанні. Реліз підтримали радіостанції та медіа багатьох країн Європи та Західної півкулі.

«Наша місія — плекати у собі та дарувати світові Любов, — каже Людмила. — Зберігаючи власну ідентичність, вбирати й поважати кращі риси культур нашого мультинаціонального міста. Світла Душа нашої пісні перемагатиме агресію».

Легендарний саундпродюсер Scorpions залучив обробку української народної пісні «А у ліску» PlusStepper ft. Mila Mazur до свого проекту «Music Against War». Нещодавно виконавиця репрезентувала українську культуру в рамках проекту EU4Culture від Європейського Союзу

Юлія Гелас – авторка проекту Ghelas, композитор і виконавиця, що переїхала до Одеси з Молдови. Має безліч релізів на стрімінг-платформах. Пише пісні для наших і закордонних артистів.

«Моя рідна мова – румунська. Але Україна стала моєю другою домівкою. Пишу правду, співаю правду. Своїм виступом я хочу сказати, що таке Воля. Воли бути собою, іншим, різним, таким, яким тобі хочеться! Кожен має на це право. Життя є цінним, але таким його робить Воля. То ж не віддавайте її нікому», — закликає Юлія.

Богдана Ренк & Konovalchuk – артисти, музиканти, фіналісти проекту «Голос країни». У фестивалі дует презентує свій перший сингл «Дихай, Україна», який був написаний ще на початку війни в березні.

Богдана зізнається: «До війни я навіть не підозрювала, що вмію писати пісні. Ця пісня про силу та перемогу нашого народу, нашою країни».

Георгій Коновальчук: «Цією піснею я хотів би передати увесь той біль, котрий пережив та досі переживає наш народ, і сказати, що добро завжди перемагає, треба тільки не забувати про те, хто віддає життя за нашу свободу, і вірити у перемогу!»

Юлія Федорова – засновниця Благодійного фонду «Тримай»: «Наш фонд існує лише три місяці. Ми не маємо спонсорів, не працюємо від якогось імені чи великого бізнесу. Все тримається на потужній команді, яка заряджена на допомогу та перемогу».

БФ «Тримай» займає перше місце у рейтингу «Найкращі гуманітарні організації та волонтери Одеської області», допомагає нашим захисникам, переселенцям, пенсіонерам, малозабезпеченим сім’ям, бездомним тваринам, притулкам і всім, хто постраждав у війні.

Зустрічаємося 23 серпня о 18:00 на Жовто-блакитному фестивалі «Душа дівоча» у жовто-блакитному вбранні.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa