У російських ІПСОшників свято – отримали бюджет на нову тему. Так, у соціальних мережах форсується нова тема, а саме – Майдан 3.0.

Про це повідомив військовий експерт Олександр Коваленко.

За його словами, тут, звичайно, відразу ж проявляється «дебілізм ідіотів», хоча б тому, в Україні вже було 3 «Майдани». Це, «Революція на граніті», «Помаранчева революція» та «Революція гідності». І тільки «маргінальний двохсотгривневий погодинний титушник», який не знає історії України, не знає цієї хронології. Бо його IQ, нижчий за IQ вінницького равлика (просто на Вінниччині, якщо хтось не знав, ферми з вирощування равликів масштабні, не треба недоречних інтерпретацій).

«Власне, за низкою соціальних мереж почалося масштабне зараз розхитування населення крамольними наративами, але… Але, руді вуха фсб, на 10-й рік війни, як і завжди, проглядаються дуже виразно. Багато в чому тому, що у них, як і завжди, «немає січі терпіти ці пекельні бороша!». Загалом, організатори Майдану «3.0» вирішили непогано попилити бабла та скористалися банальним хухл-перекладачем, замість того, щоб найняти хоча б нормального перекладача українською. З іншого боку, тут нічого смішного. Так, ворог вкотре лажанувся. Але слід розуміти, що його наративи, все ж таки, якась частина населення, яка і справді від вінницьких равликів з ферм недалеко пішла розумовим розвитком, але — сприймають», зауважив Коваленко.

«Тут я можу сказати лише одне. Зберігайте критичне мислення та не піддавайтеся провокаціям. Їх найближчим часом буде дуже, дуже багато», — додав він.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa