Одеські спортсмени здобули перемогу на міжнародних турнірах

0

Одну золоту та дві срібні медалі одержали вихованці одеської спортивної школи «Крижинка» на міжнародних турнірах, які проходили в Европі.

На турнірі в чеському місті Оломоуці одеські спортсмени завоювали дві срібні медалі в танцях. Серед юніорів нагороди одержав дует з Іриною Подгайною та Артемом Ковалем. В категорії «Advanced Novice» срібло отримали Тетяна Белодонова та Іван Качур.

Михайло Іванченко переміг в категорії «Advance Novice» на змаганнях «Christmas Cup в німецькому Бремерхафені, став переможцем з результатом 81,40 бали за сумою двох програм. Його сестра Єлизавета Іванченко стала срібною призеркою в категорії «U10», набравши 24,92 бали.

«Обом спортсменам буквально за тиждень до старту були поставлені нові програми в режимі онлайн. Так само велася тренерська робота та робота з хореографом, що дуже ускладнювало процес підготовки спортсменів», – розповіла тренер з фігурного катання СДЮСШОР «Крижинка» Олена Воропаєва.

У танцювальних змаганнях юніорів одеські спортсмени взяли дві нагороди. Дует Ірина Підгайна та Артем Коваль за сумою ритмічного і довільного танців встановили свій особистий рекорд, набравши 148,56 бали. В обох видах одесити показали другий результат. Загалом у змаганнях брали участь 13 дуетів із 9 європейських країн.