В Одесском аэропорту встретили новый лоукостер

0

28 березня 2021 р. о 17:27 аеропорт “Одеса” зустрів перший рейс турецького лоукостера Pegasus Airlines за маршрутом Стамбул — Одеса — Стамбул.

Нові рейси вперше зв’яжуть Одесу з аеропортом Сабіха Гьокчен (SAW), що розташований у азіатській частині міста.

Полетіти до чарівного Стамбулу на крилах Pegasus можна двічі на тиждень: щочетверга та щонеділі. Виліт з Одеси о 18:45, прибуття до Стамбулу у 20:20*, тривалість польоту 1 година 35 хвилин. Зі Стамбула виліт о 16:20*, прибуття до Одеси у 17:55, тривалість польоту 1 година 35 хвилин. Розклад вказано за місцевим часом.

“Ми раді відновленню співпраці з таким надійним партнером як Pegasus Airlines. Сьогодні ми зустрічаємо перший рейс зі Стамбулу, аеропорту Сабіха Гьокчен. Рейс саме до цього аеропорту наразі є новою опцією для наших пасажирів. Окрім зручного розкладу та привабливої цінової політики, Pegasus Airlines надає додаткову можливість планувати подорожі до інших дестинацій Туреччини, Європи та Азії.” — прокоментував В’ячеслав Чеглатонєв, комерційний директор, ООО “Міжнародний аеропорт “Одеса”.

Коментуючи запуск нового маршруту Pegasus, Гюліз Озтюрк (Güliz Öztürk), Pegasus Airlines’ CCO, зазначив: “Ми раді запустити сьогодні рейси між стамбульським аеропортом Сабіха Гьокчен та Одесою, що буде п’ятим напрямком Pegasus в Україні.   Україна — один з наших найважливіших ринків, і ми бачимо зріст попиту як на туристичні, так і на бізнес подорожі з України до Туреччини протягом останніх років .  У відповідь на це ми раді додати прямий рейс до Одеси та з нетерпінням чекаємо на гостей у Pegasus з нашими низькими тарифами та пунктуальними рейсами на наймолодшому в Туреччині флоті та зі зручними стиковками через нашу масштабну мережу з 36 внутрішніми напрямками по Туреччині та 78 міжнародними напрямками.»

Квитки можна придбати на офіційному сайті Pegasus.