В Одеській області відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

0

Урочисті заходи з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбуваються в районах та містах Одеської області. Сьогодні, 9 травня, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов разом із ветеранами поклав квіти до пам’ятника Невідомому матросу на Алеї слави. У церемонії також традиційно взяли участь представники влади, духовенство та громадськість.

PEREMOGA_1

«73 роки тому вся країна, кожна людина, незалежно від віку, всі без виключення зі сльозами на очах святкували перемогу над нацизмом. Це була перемога миру над війною, життя над смертю. Ми маємо завжди пам’ятати, що дісталася вона нам страшною ціною. Ми маємо завжди пам’ятати героїв тої війни. Жодних слів не вистачить, аби подякувати за мир нашим ветеранам. І це велика честь бути наразі тут, поруч із ними. Маємо цінувати це», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

PEREMOGA_2

Як повідомлялося раніше, 7 травня Почесні грамоти Одеської обласної державної адміністрації з нагоди річниці Дня перемоги над нацизмом вручили 20 ветеранам за вагомий особистий внесок у розбудову ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, активну життєву позицію, плідну громадську роботу.

PEREMOGA_3

Нагадаємо, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні — державне свято в Україні (згідно закону «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» від 9 квітня 2015 року). Напередодні Одеська область вшанувала пам’ять загиблих у Другій світовій війні 8 травня — у День пам’яті та примирення.