Перші п’ять проєктів Одеської області увійшли до інвестиційного гайду для іноземних інвесторів — “UkraineInvestGuide”.

Одещина традиційно цікава для інвестицій своїми інфраструктурними проектами концесій морських портів та приватизацією ОПЗ.

Днями інвестиційний гайд був презентований в Києві. Видання включає аналітику та інвестиційні проєкти в агропромисловому комплексі, енергетиці, виробництві, ІТ секторі, нерухомості та інфраструктурі. Окрім того, інвестиційний гайд містить цільові інвестиційні програми, спрямовані на розвиток туризму, гірничодобувної промисловості, індустріальних парків, галузі поводження з відходами та імпортозаміщення, а також пріоритетні об’єкти приватизації.

“За ініціативи Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля та спільно з Офісом Президента України команда UkraineInvest розпочала збір інвестиційних проектів — з-поміж 600 було обрано 60 найбільш привабливих”. — зазначив Виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цівкач. “UkraineInvestGuide — це потужний інструмент для інформування іноземних інвесторів про ресурсний потенціал країни, інвестиційні проєкти та зміни в регуляторній політиці”, — додав він.

“UkraineInvestGuide” буде оновлюватися на щоквартальній основі, щоб забезпечити потребу інвесторів в актуальній інформації. Ознайомитись з інвестиційним гайдом та подати проекти на розгляд можна заповнивши форму на сайті: ukraineinvest.gov.ua/uk/guide

Видання було створено урядовим Офісом залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у співпраці з Апаратом Прем’єр-Міністра України, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Фондом державного майна України, обласними державними адміністраціями, міськими державними адміністраціями, проектами міжнародної технічної допомоги та бізнес-асоціаціями.

Довідково: 

Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest створено у 2016 році як консультативно-дорадчий орган при Кабінеті Міністрів України, а у 2018 році трансформовано в повноцінну державну установу, підзвітну Прем’єр-міністру.

UkraineInvest працює з інвесторами, надаючи їм практичні рекомендації, сприяє в організації зустрічей з представниками державних органів і установ, та допомагає у вирішенні проблемних питань. UkraineInvest тісно співпрацює з державними органами над ідентифікацією, узагальненням та вирішенням системних проблем, які негативно впливають на ведення бізнесу в Україні.

Як результат, з моменту створення офісу вдалося залучити понад 3 млрд доларів інвестицій від існуючих та нових іноземних компаній, а також заохотити вийти на український ринок такі світові бренди, як HEAD, IKEA, GE, ScatecSolar та багато інших.

Детальніше: ukraineinvest.gov.ua