Одесситы пожаловались на наркозависимого соседа

0

Одесситов, проживающих в частном секторе в Малиновском районе города, насторожило поведение соседа. По их словам, мужчина злоупотребляет наркотиками.

Информация подтвердилась. Прибывшие полицейские обнаружили на огороде горожанина 18 кустов конопли, за которыми он бережно ухаживал. Кроме того, в доме были обнаружены и изъяты 14 свертков с высушенным и готовым к употреблению «зельем», а также порошкообразное вещество и два шприца с жидкостью коричневого цвета.

Все вещества будут направлены на экспертное исследование. Решается вопрос об открытии уголовного производства.

Коноплі замість овочів: на городі в одесита інспектори поліції виявили кущі з наркотичною рослиноюСьогодні вдень, під час патрулювання Малиновського району міста, патрульні отримали виклик від одного з жителів приватного сектору. Заявник розповів, що його сусід дивно поводиться та можливо вживає наркотичні засоби. Прибувши за вказаною адресою, інспектори виявили 18 кущів рослин схожих на коноплі. На місце одразу викликали слідчих.Також, у кімнаті господаря знайшли та вилучили 14 згортків з наркотичними речовинами різного походження: рослинного, порошкоподібного та два шприци з речовиною коричневого кольору наркотичного походження.Всі речовини будуть направлені на експертне дослідження. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.#ПорядокЦеТи #патрульнаполіція #патрульнаполіціяодеси #патрульнаполіціяукраїни #police #patrolpolice #patrolpoliceua #od_patrolpolice

Опубліковано Патрульна поліція Одеської області Субота, 5 вересня 2020 р.