Одеситам представлять Симфонії Всесвіту

0

У лютому в Одеській Обласній філармонії відбудеться концерт симфонічного оркестру «Віртуози Києва».

«Симфонії Всесвіту» повертаються! В лютому 2020 року в 6 містах України відбудуться визначні концерти. Високопрофесійна майстерність виконавців, приголомшлива та геніальна музика,а саме головне, Видатні Постаті сучасної класичної сцени — всесвітньовідомий скрипаль Шломо Мінц та головний диригент оркестру Віртуози Києва, віолончеліст, номінант премії Греммі Дмитро Яблонський!

Virtuozi Odesa

Програма:

  1. Джузеппе Верді — Увертюра до опери «Сила долі»
  2. Олексій Шор – «Seascapes» для скрипки з оркестром
  3. Каміль Сен-Санс — Інтродукція та Рондо каприччиозо для скрипки з оркестром
  4. Фелікс Мендельсон-Бартольді — Симфонія n.4 Ля мажор (Італійська)

Графік туру:

8 лютого – Львів,Національна філармонія

9 лютого — Київ, НМАУ ім. П.І.Чайковського

10 лютого — Одеса,Обласна філармонія

12 лютого — Дніпро, Філармонія

13 лютого — Харків, Філармонія

14 лютого — Полтава, Палац дозвілля «Листопад»

Дмитро Яблонський: «Ми розпочинаємо та закінчуємо нашу програму шедеврами італійської класичної музики,які знає весь світ! Це надзвичайно потужна увертюра Верді до опери «Сила Долі» та блискуча «Італійська симфонія» Мендельсона,яка навіть звучить в знаменитому американському фільмі 1979 року «Йдучи у відрив» про спортивні велогонки!

Олексій Шор, який народився в Києві, написав багато музики для балету, інструментальної музики, яку виконують визнані музиканти по всьому світу! Рондо-Каприччиозо Каміля Сен-Санса є в репертуарі кожного віртуозного скрипаля! Програма, без сумнівів,на УРА!!!»

Увертюра «Сила Долі» написана композитором Джузеппе Верді у розквіт його творчого життя, насичена драматизмом та глибокою філософією,вважається однією з найкращих увертюр композитора, відома та найбільш впізнавана за «роковим мотивом долі».

Олексій Шор – композитор, який народився в Києві, має ступінь доктора математики, унікальна особистість. Його музика виконується у найкращих залах, найвидатнішими музикантами. Його твір «Seascapes» для скрипки з оркестром виконає легендарний Шломо Мінц!!!

Інтродукція та рондо каприччиозо Каміля Сен-Санса – це один із самих відомих та блискучих шедеврів світового скрипкового репертуару! «Родзинка» програми!!!

В «Італійській симфонії» Фелікса Мендельсона-Бартольді відбилося те захоплене сприйняття життя, яке властиве Молодості. Музика пронизана Піднесенням і Світлом, не випадково композитор називав Італію «святкової країною».

Тарас Яропуд, концертмейстер оркестру «Віртуози Києва»: «Для кожної творчої людини в житті є важливими ідеї та втілення їх в життя, а також взаємодія один з одним, обмін енергією, співпраця, співпереживання, можливість дарувати людям те, що ти робиш!

Проект «Симфонії всесвіту» – це саме той проект, де ти даруєш частину себе іншим, співпереживаєш, співпрацюєш, обмінюєшся енергією, а найголовніше робиш світ кращим!»

Учасники проекту:

Шломо Мінц – легенда сучасного скрипкового виконавства! Вважається колегами, глядачами і критиками одним з видатних скрипалів нашого часу, шановним за його бездоганну музикальність, стилістичну універсальність і командну техніку. Він довгий час вважався знаменитим запрошеним артистом з багатьма великими оркестрами і диригентами на міжнародній арені і продовжує зачаровувати глядачів своєю грою.

Нагороджений багатьма престижними міжнародними призами, включаючи Premio Internazionale Accademia Musicale Chigiana, Diapason D’Or, Grand Prix du Disque, премію Gramophone, премію Edison і Cremona Music Award, в 2006 році він отримав почесний ступінь від Ben – Університет Гуріона в Беер-Шеві (Ізраїль).

Народився в Москві й іммігрував, коли йому було 2 роки в Ізраїль, він навчався у Ілони Фехер, яка познайомила Мінца з Ісааком Стерном, ставши його наставником. Він також був студентом Дороті Делей в Нью-Йорку.

На сцені з раннього віку і впродовж всієї своєї кар’єри він співпрацював з такими відомими артистами, як Ісаак Стерн, Мстислав Ростропович, Цукерман, Іцхак Перлман, Зубін Мехта, Клаудіо Аббадо, Карло Марія Джуліні, Ріккардо Муті, Юрій Темірканов, Іда Гендель і Іврі Гітліс, серед багатьох інших, грав з кращими оркестрами світу, такими як Берлін, Відень, Концертгебау, Чикаго, Лос-Анджелес, Філадельфія і Нью-Йоркська філармонія.

У 18 років Мінц почав паралельну кар’єру в якості диригента і з тих пір керував визнаними оркестрами по всьому світу, включаючи Королівську філармонію (Великобританія), Симфонію NHK (Японія) і Ізраїльську філармонію.

Щоб відсвяткувати 60-річчя Мінца, Deutsche Grammophon перевидали свої записи у вигляді видання на 13 компакт-дисках, яке включає легендарні записи скрипкових концертів Мендельсона, Прокоф’єва, Сібеліуса, Лало і Вьештемпса за участю великих оркестрів і диригентів. Нещодавно Мінц додав твори до своїх талантів як скрипаля, альтиста і диригента: його гімн невідомої нації був вперше показаний в червні 2017 року Великому залі Вігадо в Будапешті, а його Сонатина для скрипки і фортепіано – в Домодоссола і Стамбулі в жовтні 2017 року.

Мінц регулярно проводить майстер-класи по всьому світу і запрошується на найпрестижніші міжнародні конкурси. Він також є співзасновником Violins of Hope.

Дмитро Яблонський – головний диригент та художній керівник оркестру «Віртуози Києва», всесвітньо відомий диригент та віолончеліст, номінант на премії Греммі, почесний диригент Єрусалимського оркестру та професор Школи Музики імені Бухмана-Мехти (Тель Авів) – Виступає в усьому світі на таких відомих майданчиках як Карнегі-хол в Нью-Йорку, Ла Скала в Мілані і Лувр у Парижі.

«Віртуози Києва»

Багаторічна дружба та співпраця групи українських музикантів, лауреатів міжнародних конкурсів і всесвітньо відомого диригента і віолончеліста Дмитра Яблонського в 2016 році призвела до створення оркестру «Віртуози Києва».

За 4 роки оркестр «Віртуози Києва» став найбільш затребуваним музичним колективом України. Концерти в Україні, Ізраїлі, Азербайджані, Іспанії, Швейцарії, ОАЕ та тур країнами Північної Америки.

Записи оркестру публікує світовий лейбл «Naxos Records». «Віртуози Києва» – номінанти премії «Classical Music Awards 2018» за кращий диск року.

«Віртуози Києва» стали невід’ємною частиною виступів зірок шоу-бізнесу: Святослав Вакарчук, Тіна Кароль, Джамала, Ніно Катамадзе, запрошують їх долучатися до концертів та запису альбомів.

«Віртуози Києва» виступають як у камерному складі – 10-20 музикантів, так і у великому симфонічному складі – 60-90 музикантів.

Запрошуємо вас почути наші «Симфонії Всесвіту», доторкнутись та відчути силу і натхнення справжнього Мистецтва!

Квитки придбаються тут