Деякі одесити можуть отримати направлення на психологічну реабілітацію

0

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради здійснює направлення на проходження психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях із числа осіб, яким установлено один із статусів: учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, постраждалого учасника Революції Гідності.

Для проходження психологічної реабілітації отримувач послуг обирає суб’єкта надання послуг, у якого бажає пройти реабілітацію, та звертається до районного управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі, до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника війни та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичній операції у період її проведення, або участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення.

Отримувачі послуг, що мають статус постраждалого учасника Революції Гідності, разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.

Станом на 25.06.2019 року департаментом праці та соціальної політики включено до переліку суб’єктів надання послуг наступні установи:

  • ДП «Клінічний санаторій «Авангард ЗАТ «Укрпрофоздоровниця», адреса санаторію: вул. Шевченко, 16, м. Немирів, Вінницька область, Україна, 22800;
  • ДП Санаторій «Верховина» за адресою: с. Сойми, Міжгірський район, Закарпатська область, 89642;
  • ТОВ «Примор’я» на базі санаторію ім. Сергія Лазо, який знаходиться за адресою: вул. Набережна, буд. 3, смт. Сергіївка, м. Білгород-Дністровський, Одеська область, Україна, 67780.

Отримати детальні роз’яснення законодавства України учасники антитерористичної операції, постраждалі учасники Революції Гідності та інші категорійні особи можуть в:

— Управлінні праці та соціального захисту населення в Київському районі за адресою: вул. Корольова, 9 (2 поверх), за телефоном 705-45-70;

— Управлінні праці та соціального захисту населення в Малиновському районі за адресою: вул. Косовська, 2-Д, за телефоном 705-14-66;

— Управлінні праці та соціального захисту населення в Приморському районі за адресою: вул. Говорова,7, за телефоном 33-78-04;

— Управлінні праці та соціального захисту населення в Суворовському районі за адресою: вул. Добровольського, 120-А, за телефоном 705-59-77.

1