На Одещині функціонування міжнародного каналу торгівлі людьми викрили та припинили співробітники Держприкордонслужби спільно з представниками міграційної поліції ГУНП в Одеській області.

Протиправна схема полягала в тому, що зловмисниця підшукувала та вербувала молодих українок, які перебували у тяжкому матеріальному становищі. Організаторка злочинного бізнесу рекламувала дівчатам прибуткову роботу та обіцяла гідні умови праці. Після отримання позитивного рішення від чотирьох дівчат, фігурантка справи вирішила «питання» щодо «трансферу» їх до Софії з подальшим влаштуванням на високооплачувану роботу.

Слідством встановлено, що українки після приїзду на місце роботи мали надавати чоловікам інтимні послуги. Вербувальниця особисто на автомобілі здійснювала їх перевезення через кордон до місця призначення. У цей момент на контрольно-пропускному пункті «Маяки» вона і була затримана на гарячому правоохоронцями в порядку ст. 208 КПКУ.

Заходи з викриття міжнародного каналу торгівлі людьми проводились оперативниками Одеського та Білгород-Дністровського прикордонних загонів спільно з оперативниками міграційної поліції ГУНП в Одеській області за процесуального керівництва Малиновської окружної прокуратури.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa