Одеські енергетики планують до кінця 2022 року встановити майже 16 тисяч розумних електролічильників у будинках клієнтів

Попри складну ситуацію в країні через воєнний стан, одеські енергетики поновили встановлення в будинках клієнтів розумних приладів обліку. Нові електролічильники багатозонні та допомагають заощаджувати на електриці. Їх монтують замість старих, які вичерпали термін експлуатації. Загалом у 2022 році одесити та жителі області отримають 15877 нових сучасних лічильників.

Наразі фахівці ДТЕК Одеські електромережі вже замінили 1 690 старих приладів обліку на нові. Роблять це за кошти інвестиційної програми, яку компанії затверджує державний регулятор – НКРЕКП. Такі роботи не передбачають додаткових витрат з боку клієнта.

«ДТЕК продовжує розвивати інфраструктуру електромереж, використовуючи сучасні цифрові технології, щоб надавати українцям якісні послуги з електропостачання європейського рівня. До кінця поточного року ми замінимо 14 187 старих електролічильників на нові. Сучасні прилади автоматично передають покази про спожиту електроенергію та мають функцію денного та нічного обліку, що дозволяє значно скоротити витрати на електрику*. Як і раніше, така послуга не передбачає додаткових витрат з боку клієнта», – повідомили в ДТЕК Одеські електромережі.

Перед тим, як проводити заміну лічильника, компанія заздалегідь інформує про це клієнтів. Розміщує в будинках оголошення, де вказує дату заміни та контактний телефон відповідальної особи. Роботи виконують працівники, які одягнені у фірмовий спецодяг сіро-жовтого кольору з логотипом і назвою компанії. На вимогу клієнта, електромонтери зобов’язані пред’явити відповідні посвідчення.

Для виконання монтажних робіт часто потрібен доступ фахівців ДТЕК Одеські електромережі до квартири або будинку клієнта. Тому компанія просить клієнтів пропускати майстрів до власних помешкань для заміни лічильника.

*Розумні лічильники дозволяють користуватися перевагами нічного тарифу на електроенергію. З його умовами можна ознайомитися на сайті НКРЕКП.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa