На Одещині 60-річна жителька Березівського району активно поширювала проросійську пропаганду, стверджуючи, що українські військові знущаються над цивільним населенням, а російська армія на чолі зі своїм президентом наводять в Україні лад.

Відповідні дописи жінка публікувала на своїй сторінці у забороненій в Україні соціальній мережі «Однокласники». Також вона активно підтримувала контент, у якому схвалювалися злочинні рішення і дії російської федерації та її збройних сил щодо України.

Викрили правопорушницю дізнавачі територіального підрозділу поліції в ході проведення спільних заходів зі співробітниками Южного міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України в Одеській області. За місцем мешкання жінки поліцейські провели санкціонований обшук, в ході якого вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони з доказами протиправної діяльності.

Під процесуальним керівництвом Березівської окружної прокуратури поліцейські повідомили жінці про підозру в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa