Енергетики повертають електроенергію всім клієнтам в Одесі та Одеській області, до яких застосовувалися стабілізаційні відключення світла за розпорядженням НЕК Укренерго з 08.00 до 11.00 27 жовтня. Найближчим часом усі домівки мешканців регіону будуть зі світлом.

Ситуація в енергосистемі лишається складною. Щоб підтримати енергосистему, закликаємо всіх мешканців Одеси та області споживати електроенергію економно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 06.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00. Бізнес-клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів тощо.

Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень та кількість відключених клієнтів. Наразі це найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло.

Нагадаємо, що у разі застосування за розпорядженням НЕК Укренерго стабілізаційних відключень, ДТЕК Одеські електромережі докладає всіх зусиль, щоб відключення тривали не більше 4 годин з похибкою 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами споживачів. Однак в окремих випадках через масштабність пошкоджень енергосистеми електропостачання може бути відсутнім більш тривалий час. Про час та тривалість можливих відключень та відновлення постачання світла ми будемо повідомляти додатково на сайті та сторінках в соцмережах ДТЕК Одеські електромережі.

Зазначаємо, що також трапляються аварії на розподільчих мережах з різних причин (перенавантаження, пошкодження сторонніми особами, тощо), через які наші споживачі можуть бути без світла. Якщо у вас після відключення за графіком не з’явилось світло в межах 4-4,30 годин – просимо повідомляти нам про це через канали комунікації: Viber та Telegram бот, через нашу сторінку в соцмережах Facebook. Ми зробимо все необхідне, щоб оперативно усунути аварію та повернути вам світло.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa