На Одещині росте і плодоносить дерево, яке має широке застосування у медицині

0

В Одеській області добре росте і плодоносить дика груша — дерево, що містить величезну кількість вітамінів і до того ж є лікарською рослиною.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомляє еколог Іван Русєв.

Скупчення дерев дикої груші можна побачити в НПП «Тузлівські лимани», що на півдні Одещини. Вони ростуть на берегах лиманів Хаджідер та Карачаус.

«Зараз вона виглядає дуже урочисто, і листя її набувають бордово-червоних відтінків. Мало хто знає, що дика груша – це джерело величезної кількості вітамінів та інших органічних речовин, а крім цього – ще й лікарська рослина. Чудові лікувальні властивості дикої груші відомі людям з давніх-давен. З її плодів, гілок і листя готують вітамінні компоти, настої, настоянки та цілющі чаї. Список хвороб, за яких вони допомагають, дуже широкий. Груша — джерело безлічі корисних речовин, завдяки чому знаходить просто широке медичне застосування. Вона сприяє підвищенню імунітету і швидкому зміцненню організму після хвороби, має антимікробні та вітамінні властивості. Її плоди зараз опадають та є ласощами для диких тварин у нацпарку», — зазначає вчений.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa