На Одещині працював підпільний цех з виробництва цигарок

0

В Одеській області на території орендованого приватного будинку члени злочинної групи виготовляли тютюнові вироби «кущовим» методом. Щодня на підпільному виробництві «крутили» до 5000 пачок цигарок та розфасовували близько 50 кг тютюну. 

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Правоохоронці встановили організатора та членів угруповання, місцезнаходження цеху та канали гуртового збуту виготовленої продукції.

Як виявилося, налагодив тютюновий «бізнес» 27-річний мешканець Одеси. Він облаштував підпільний цех на території одного з приватних домоволодінь, яке спеціально для цього орендував. «Цех» був обладнаний усім необхідним устаткуванням, що дозволяло забезпечувати повний цикл виготовлення контрафактної тютюнової продукції «кущовим» методом під виглядом відомих брендів.

Для безперервного процесу виготовлення та реалізації фальсифікованого підакцизного товару організатор «бізнесу» залучив двох знайомих, 23-х і 26-ти років, роботу яких координував та контролював особисто. До їх обов’язків входила безпосередня участь у процесі виробництва, зберігання та продажу цигарок.

Замовлення фігуранти приймали через спеціально створені сайти та за телефоном. Готову продукцію учасники злочинної групи надсилали замовнику поштою або здійснювали кур’єрську доставку до місць роздрібної торгівлі — від 50 до 70 відправок по Україні на добу.

За місцем виробництва підакцизних товарів правоохоронці вилучили понад 770 000 гільз для цигарок, понад тонну тютюну, ароматизатори, 3 500 упаковок паперу для самокруток, 755 машинок для набивки сигаретних гільз, гроші та робочі записи. Загальна вартість вилученої продукції та сировини становить майже 1,4 млн грн.

Триває слідство.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa