На Одещині налагодили незаконне виробництво та збут алкогольної продукції

0

БЕБ на Одещині вилучило безакцизні цигарки та фальсифікований алкоголь більш як на 10 млн грн у ході 11 обшуків у місцях виготовлення та зберігання алкогольних напоїв та тютюну.

Про це повідомили у Бюро економічної безпеки.

Детективи Територіального управління БЕБ в Одеській області викрили схему з незаконного виготовлення та реалізації фальсифікованого алкоголю, а також виявили місця зберігання тютюнових виробів без марок акцизного податку. За результатами обшуків, проведених детективами Бюро спільно з СБУ, вилучено товарів на загальну суму 10,2 млн грн. Серед них товарів підакцизної групи – на суму 5,7 млн грн, устаткування на загальну суму 4,5 млн грн.

Всього вилучено понад 23 тис. літрів спирту, що знаходився у 41 бочці по 200 літрів кожна та у 16 бочках по 1000 л кожна. Фальсифікованих алкогольних напоїв у пляшках під виглядом виноробної продукції, горілки та коньяку – загальним об’ємом 660 літрів. Також виявлено майже 28 тис. пачок тютюнових виробів, що зберігались у квартирі та автомобілі одного з учасників організованої злочинної групи.

Досудовим розслідуванням встановлено, що група осіб, до складу якої входили громадяни України, налагодила повний цикл незаконного виробництва та збуту спирту й алкогольної продукції. Реалізація готової продукції здійснювалася у роздріб на території півдня Одещини.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa