На Одещині бухгалтерка обікрала підприємство

0

В Одесі 44-річна бухгалтерка шляхом втручання в роботу автоматизованої інформаційної системи здійснювала фінансові операції з привласнення грошей компанії. Зловмисниця заволоділа понад 1,4 млн грн підприємства.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Працюючи на посаді бухгалтера, жінка мала у своєму розпорядженні не тільки документи з господарської діяльності товариства з обмеженою відповідальністю, а й електронний ключ – цифровий підпис директора для використання у системі дистанційного обслуговування клієнтів, ввірений їй останнім для забезпечення виконання її посадових обовʼязків.

Отриманий доступ до фінансової мережі компанії жінка вирішила використати на свою користь.

Користуючись службовим комп’ютером та електронним ключем директора, зловмисниця проводила фінансові операції під виглядом діяльності підприємства, перераховуючи на свій рахунок, відкритий на ФОП, гроші товариства. Вказані кошти вона в подальшому перераховувала на особистий рахунок та переводила в готівку.

У такий спосіб протягом року вона здійснила 30 оборудок і привласнила понад 1,4 млн гривень компанії. На вказані кошти придбала квартиру, зробила в ній ремонт, а потім продала.

Зникнення коштів виявив директор підприємства, який звернувся з відповідною заявою до поліції.

Правоохоронці провели низку слідчо-розшукових заходів, у тому числі обшук за місцем роботи фігурантки, в ході якого вилучили в якості речового доказу її службовий персональний компʼютер і документацію з відповідною інформацією. Також протиправні дії бухгалтерки були підтверджені висновком призначеної слідчими судово-економічної експертизи.

За фінансові махінації рішенням керівництва підприємства жінку було звільнено.

Наразі вона співпрацює зі слідством і виказує намір погасити матеріальний збиток, завданий товариству.

Жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa