На Одещині архівний відділ збирає документи і спогади про російсько-українську війну

0
?????????????????????????????????????????????????????????

Архівний відділ Ізмаїльської районної державної адміністрації Одеської області створив та продовжує наповнювати фонд «Російсько-українська війна в документах і спогадах сучасників». Всі охочі можуть долучитися до цієї ініціативи. 

Про це повідомляє «Бессарабія INFORM» з посиланням на інформацію РДА.

«У зв’язку зі збройною агресією російської федерації проти України, український народ зі зброєю в руках захищає наші кордони, нашу свободу, наш демократичний вибір. У цих умовах одним з основних завдань архівного відділу Ізмаїльської районної державної адміністрації як і всіх державних архівів є формування та збереження документів Національного архівного фонду. Матеріали, які зберігаються в архівному відділі, будуть передані нашим нащадкам для написання історії України», – сказано в повідомленні райдержадміністрації.

Всіх охочих запрошують долучитися до цієї важливої історичної справи і внести свої матеріали, за які вам будуть вдячні наступні покоління. До фонду можуть бути включені документи, письмові спогади очевидців, газетні матеріали, фото-, відеоматеріали, різноманітні предмети, пов’язані з темою війни в Україні. Для надання матеріалів до фонду потрібно звертатися за телефоном 0974737449.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa