Мешканців аварійного району Одеси забезпечать теплом: коментарі мера Одеси

0

Через аварію на котельні в Пересипському районі Одеси залишились без опалення 246 багатоквартирних будинків, 120 тисяч населення, 25 освітніх закладів та медустанов. У разі неможливості запуску котельні міська влада разом зі спеціалістами «Одесагаз» та інших профільних служб пропрацювали можливість підключення модульних котелень як резервний варіант.

Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов.

«Я дякую обласній військовій адміністрації за те, що ми сьогодні разом вирішуємо це питання. Доставку модульних котелень забезпечать працівники ДСНС України в Одеській області з усіх міст України, де вони є. Це дозволить дати тепло в домівки мешканців, підключаючи їх до мереж газопостачання. Кожна котельня буде встановлена на окрему групу будинків», — зазначив міський голова.

Геннадій Труханов такой підкреслив, що, за попередньою інформацією фахівців, стан труби дозволяє організувати опалювальний процес. За прогнозами — протиаварійні роботи триватимуть десь 10-15 днів.

«Наразі ведуться роботи з ліквідації наслідків. Дякую будівельним організаціям Стікон, Будова, що долучилися до розбору. Також ми розгортаємо палатки для обігріву, організовуємо гарячі напої та їжу для місцевих мешканців», — відмітив мер Одеси.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa