Через ракетні удари російської окупаційної армії по енергоструктурі України в Одесі, як і в інших містах країни, змушені раціональніше використовувати електроенергію.

Зокрема, в Одесі без скасування маршрутів скоротили кількість електротранспорту, що виходить на лінії, та обмежили вуличне освітлення

На нараді в Одеській мерії міський голова Геннадій Труханов закликав бізнес та комунальні підприємства міста до розумного бюджетного споживання електроенергії для підтримки енергосистеми країни.

«Підтримка «енергетичного фронту» – визов, який зараз стоїть перед усією країною.

Зважаючи на ситуацію, економія електроенергії – це наш обов’язок сьогодні. Зрозуміло, бізнес має працювати, важливо забезпечувати робочі місця. Але зараз наше головне завдання – об’єднатися у протистоянні ворогові та підтримувати одне одного. У нашому випадку це мінімізація користування електроенергією.

Ми знаємо головне: Україна переможе. І це станеться набагато швидше, якщо кожен українець, кожний одесис пам’ятатиме про те, що кожен із нас воює за незалежність та свободу на своєму фронті. У тому числі і як споживач.

Давайте зі всією відповідальністю підійдемо до цього питання і зробимо все, що від нас залежить, щоби підтримати нашу енергетичну систему», — сказав Геннадій Труханов.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa