Лікарня на Одещині отримала сучасне медичне обладнання

0

Вдруге за цей рік Міжнародний медичний корпус (International Medical Corps) забезпечив меблями та сучасним медичним обладнанням Болградську районну центральну лікарню, щ на Одещині.

Про це з посиланням на пресслужбу Болградської РВА, повідомляє інформаційна агенція «Юг.Today».

За словами очільника Болградської ЦРЛ Віктора Дішлі, цього разу лікарня отримала десять функціональних ліжок з ортопедичними матрацами, новий апарат УЗД з 4 датчиками, спеціальний холодильник для збереження реактивів, що потрібні для аналізів, два дванадцятиканальних кардіографи та один автоматичний дефібрилятор

Віктор Дішлі також повідомив, що автоматичний дефібрилятор встановлять у поліклінічному відділенні, згідно з вимогами пакета НСЗУ. По сучасному кардіографу отримають кабінет функціональної діагностики й реанімаційне відділення. Холодильник відправиться у лабораторію лікарні, а новий апарат УЗД допоможе з встановленням діагнозів молодому лікарю-гінекологу, який незабаром прийде на роботу в Болградську ЦРЛ.

«Частину ліжок, що оснащенні ортопедичними матрацами, які не промокають, вирішено установити в педіатричному відділенні, а іншу розподілити серед других відділень», – додав Віктор Дішлі.

Слід зазначити, що таку великогабаритну допомогу International Medical Corps надає Болградській ЦРЛ не вперше.

«Для нас, медиків, та пацієнтів Болградської ЦРЛ це дійсно важлива підтримка. Тому адресую свою щиру подяку Міжнародному медичному корпусу (International Medical Corps) за надану допомогу, яка дозволить нам значно розширити спектр медичних послуг населенню, та значно поліпшить їхню якість», – наголосив Віктор Дішлі.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa