Бізнесмен з Норвегії готовий інвестувати в економіку громади Одеської області

0

До Бородінської громади Болградського району, що на Одещині, завітав мешканець Норвегії, керівник інвестиційної групи в своїй державі Нур Ахаммад Ювель, який готовий вкладати власні кошти в економіку ТГ.

Про це повідомляє “Бессарабії INFORM” з посиланням на голову громади Івана Кюссе.

За словами Івана Георгійовича, норвежець цікавиться декількома інвестиційними напрямками в громаді. По-перше, Нур Ахаммад Ювель має намір відкрити швейний цех з пошиття чоловічого взуття в селі Євгенівка, на запуск якого під час війни в України він готовий вкласти один мільйон євро.

«Ми хочемо надати йому стару двоповерхову будівлю, яку залишили прикордонники. Ми її оцінимо, продамо інвестору, який повинен відремонтувати цю будівлю. Відкриття швейного цеху створить додаткових тридцять робочих місць для мешканців громади», – наголосив очільник Бородінської ТГ.

Другим напрямком, на який звернув увагу норвезький бізнесмен, є виробництво борошна, олії, баранини та яловичини.

Іван Кюссе повідомив, що гість з Норвегії в майбутньому готовий інвестувати у виробництво борошна саме в Бородинській громаді. Він планує закуповувати зерно у місцевих фермерів, а потім переробляти його на борошномельному цеху. Норвежець є уродженцем Бангладешу, тропічної країни, розташована у Південній Азії. Інвестор має намір туди експортувати борошно, а також олію.

«Нур Ахаммад Ювель під час візиту до Бородінської громади відзняв ролик, аби показати своїм колегам Бессарабію. Цей ролик буде демонструватися на норвезькому телебаченні, де лунатиме запрошення для інвесторів до України та Бородінської громади, зокрема», – зазначив Іван Кюссе.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa