«Білорусь − збережи свою незалежність»…

0

У Києві під стінами білоруського посольства активісти ГО «Ардіс» провели акцію, за допомогою якої ще раз нагадали громадськості про окупаційну політику Кремля, спрямовану на «інтеграцію» з Білоруссю.

Активісти тримали в руках плакати з написами «Білорусь — це Європа» і «Незалежнасць yoсць Свабода».

Також, за допомогою проектора вивели на будівлю посольства написи «Війна Росії — не війна Білорусі», «Білорусь — збережи свою незалежність», «Путін – загроза всьому людству», і карикатури, зокрема, президента РФ Володимира Путіна.

«Активісти своєю акцією хочуть звернути увагу на дві ключові події. По-перше, це військові навчання на території Білорусі, які зараз проходять, а по-друге, це вчення на території РФ, які не відповідають заявленому формату «, — заявив голова ГО» Ардіс «Юрій Федоренко.

Також він повідомив, що «на території Білорусі могли проводитися навчання, досвід з яких може бути використаний при окупації України».

Під час акції учасники заходу звернули увагу на, як вони відзначили, злочинні дії РФ в Білорусі. Як переконані активісти, Росія хоче мати вплив у всіх країнах пострадянського простору і тому «навряд чи розглядає Білорусь як рівноцінного союзника».

Тому, як уточнили організатори акції, в такому контексті існує реальна загроза проведення в Білорусі «Придніпровського» або «абхазького» сценарію.

Джерело