Звернення голови Одеської обласної ради М.А.Тіндюка з нагоди 9 травня

Звернення голови Одеської обласної ради М.А.Тіндюка з нагоди 9 травня

Шановні мешканці Одещини!

День Перемоги — це дуже особлива, справді свята дата, яка об`єднує багато поколінь наших земляків. До того ж 2014-й рік є ювілейним для Одеси та України ( я маю на увазі 70-ту річницю визволення Південної Пальміри та нашої країни від німецько-фашистських загарбників). На жаль, цьогорічне свято виявилося затьмареним трагічними подіями, які відбулися в Одесі 2 травня. День Перемоги багато хто зустрічає «зі сльозами на очах». Сьогодні я принципово не хочу шукати винних з тієї чи іншої сторони. Навіть свою промову не можу назвати «привітанням». Це просто звернення: до одеситів та всіх мешканців нашого регіону.

Події початку травня – одна з найбільших трагедій Одеси за післявоєнні часи. Хіба за це воювали наші діди та прадіди? Хіба так уявляли вони наше майбутнє? Через напружену суспільно-політичну ситуацію вже скасовано багато масових заходів до Дня Перемоги в Одесі. Однак не можна зневажити ветеранів, відмовити їм у святі. Тому збережено всі «фронтові привали», зустрічі зі школярами, виставки тощо. Те, яким чином проходитиме 9 травня в Одесі — наскільки мирним та спокійним буде цей день – буде і ознакою нашого ставлення до ветеранів, і виявом поваги до самих себе.

Я бажаю здоров`я та душевного спокою ветеранам-переможцям. А більш молодим поколінням – здорового глузду, витримки та енергії, спрямованих не на руйнування, а на збереження і розбудову держави.

Миру всім!

<ОтдыхСтолярная

Sorry, comments are closed for this post.